روزشمار محرم عاشورا
اقتصادی
سیاسی
فرهنگی
حوادث
آخرین اخبار
استخدامی
علمی / پزشکی

اعدام شيخ نمر؛ عامل کليدي در نابودي رژيم سعودي در روزهاي اخير و پس از تأييد حکم اعدام شيخ نمر روحاني مبارز شيعي موجي از اعتراضات علماي شيعه و عموم شيعيان و حتي علماي اهل سنت و جوامع اسلامي فضاي سياسي اسلام را فرا گرفته است.

اعدام شيخ نمر؛ عامل کليدي در نابودي رژيم سعودي در روزهاي اخير و پس از تأييد حکم اعدام شيخ نمر روحاني مبارز شيعي موجي از اعتراضات علماي شيعه و عموم شيعيان و حتي علماي اهل سنت و جوامع اسلامي فضاي سياسي اسلام را فرا گرفته است.

۶ مدال طلا، ۱۰ نقره و ۵ برنز؛ حاصل تلاش کاروان ايران در روز چهارم اروان کشورمان روز چهارم بازي‌هاي پاراآسيايي ۲۰۱۴ اينچئون را با کسب ۲۱ مدال پشت سر گذاشت و جمع مدال‌هايش را به ۸۱ رساند.

رهبر معظم انقلاب در ديدار نخبگان علمي:

اتکا به درآمدهاي نفتي يعني سپردن سرنوشت اقتصاد کشور بدست سياستگذاران جهاني/ بايد يک زنجيره کامل و شبکه عظيم توليد علم ايجاد شود رهبر معظم انقلاب صبح امروز با نخبگان جوان دانشگاهها و برگزيدگان المپيادها و جشنواره‌هاي جهاني و داخلي ديدار کردند.

پس از تحمل نزديک به ۵ ماه بيماري

آيت‌الله مهدوي کني دعوت حق را لبيک گفت رئيس مجلس خبرگان رهبري پس از تحمل نزديک به ۵ ماه بيماري صبح امروز دعوت حق را لبيک گفت و دار فاني را وداع گفت.
شهرستان لردگان
فیلم و چند رسانه
 • قابليت‌هاي سيستم‌عامل تازه وارد مايکروسافت را از اينجا بخوانيد
  هشتي که نه نشد؛
  1393/07/30 20:01

  قابليت‌هاي سيستم‌عامل تازه وارد مايکروسافت را از اينجا بخوانيد

  مايکروسافت هر چه در تخصص داشته در ويندوز 10 رو کرده تا بتواند رضايت نسبي آن دسته از کاربرانش را که ناراضي هستند را جلب کرده و دوباره مورد توجه طيف گسترده اي از مخاطبان قرار گيرد. در اين گزارش به بررسي ويژگي هاي ويندوز 10 خواهيم پرداخت و خواهيم گفت براي استفاده از اين سيستم عامل، چه مواردي لازم است رعايت کنيد.
 • کارتون/ تحويل يارانه فقرا، درب منزل!

  1393/07/23 16:03

  کارتون/ تحويل يارانه فقرا، درب منزل!

  پس از گذشت ماه ها از اعلام دولت مبني بر اينکه يارانه ثروتمندان قطع خواهد شد، هنوز زمان و راهکار دقيقي براي اجرايي شدن اين طرح اعلام نشده است.
ورزشی
چهارمحال و بختیاری
ایران و جهان
اجتماعی
ویژه نامه محرم


سامانه ارسال لینک های خبری در واتساپ
جهت ثبت نام در سامانه واتساپ روی تصویر بالا کلیک کنید.
***************

****************
دانلود نرم افزار خبرخوان اندريد" سلام لردگان"
وبلاگستان
دانلودها
نظرسنجی
تا چه میزان از خدمات و عملکرد کارکنان اداره آب و فاضلاب لردگان رضایت دارید؟

 

اوقات شرعی
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس