آخرین اخبار
کد مطلب: 102313
موج سايبري "حقوق بشر آمريکايي"
تاریخ انتشار : 1394/04/08 11:04:05
نمایش : 3880
با توجه به بيانات رهبر معظم انقلاب مبني بر شناخت دشمن و پيشنهاد معظم له براي هفتم تير تا دوازدهم تير با عنوان "هفته حقوق بشر آمريکايي" سايت "حرف تو" موج سايبري در همين راستا برگزار مينمايد.

با توجه به بيانات رهبر معظم انقلاب مبني بر شناخت دشمن  و پيشنهاد معظم له براي هفتم تير تا دوازدهم تير با عنوان  "هفته حقوق بشر آمريکايي" سايت "حرف تو" موج سايبري در همين راستا برگزار مي نمايد.

 

 موضوع کلي:

بازخواني و تحليل جنايات آمريکا درايران و جهان

 

با محور هاي زير:

پرده برداري از فعاليت هاي رسانه هاي و تبليغي براي بزک کردن آمريکا

بازخواني و تحليل شکست هاي سياست هاي آمريکا در منطقه

جنايات آمريکا دررابطه با کودکان

جنايات آمريکا در رابطه با حقوق زنان

جنايات آمريکا در آلودگي هاي زيست محيطي

جنايات آمريکا در ترويج فساد و بي بند باري

جنايات امريکا در قتل و کشتار هاي دسته جمعي

جنايات آمريکا در حمايت از گروه هاي تروريسيتي

جنايات آمريکا در ترويج مصرف گرايي و سبک زندگي غربي

جنايات آمريکا در رابطه با مداخله در ديگر کشورها

 

براي حمايت از اين موج سايبري ضمن باز نشر اين مطلب،مطالب خود را در قالب هاي مقاله، خبر، يادداشت، عکس،طنز،شعر،داستان کليپ صوتي و تصويري و... در قسمت نظرات اين مطلب در سايت حرف تو ارسال نمائيد.

متن بيانات رهبري در ديدار با خانواده شهدا 94/04/06:

«اين را همه بدانند: امروز کشور به شناخت دشمن[نياز دارد. دشمن را بشناسيم؛ دشمنان جهاني که خودشان را به‌وسيله‌ي انواع و اقسام اقلام آرايشيِ رسانه‌اي و تبليغاتي بزک ميکنند و در مقابل چشم قرار ميدهند، بشناسيم؛ آمريکا را بشناسيم. در همين چند روز مشاهده کنيد: فردا هفتم تير است، حادثه‌ي حزب اتّفاق افتاده است؛ در سال ۶۶در همين روز هفتم تير، حادثه‌ي بمباران شيميايي سردشت اتّفاق افتاده است؛ بله، صدّام آن کار را کرد، امّا پشت سر صدام چه کسي بود؟ آمريکايي‌ها بودند، غربي‌ها بودند، همان کساني بودند که بمبهاي شيميايي را به او دادند، چراغ سبز هم به او دادند و در مقابل اين جنايت بزرگ و اين قتل‌عام عجيب سکوت هم کردند؛ در روز يازدهم تير - چند روز بعد - ترور شهيد صدوقي است که اين هم کار همين جنايتکاران است؛ در روز دوازدهم تير - چند روز بعد از اين- حادثه‌ي اسقاط هواپيماي ايرباس بر روي خليج‌فارس است. از هفتم تير تا دوازدهم تير شما ببينيد چقدر ترور، قتل‌عام و کشتار [انجام شد]؟ [چقدر] زن، کودک، عالِم، سياستمدار، به‌وسيله‌ي عوامل آمريکا آماج اين جنايتها قرار گرفتند؟ اگر طرّاح اين حوادث هم سرويس‌هاي امنيّتي آمريکا و غرب نبودند، حدّاقل کمک‌کننده بودند؛ حدّاقل تشويق‌کننده بودند. اين دشمنها را بشناسيم. به تعبير بعضي دوستان، خوب است اين هفتم تا دوازدهم تير را هفته‌ي «حقوق بشر آمريکايي» اعلام بکنيم. واقعاً حقوق بشر آمريکايي در اين چندروز در کشور ما يک چيز واضح و بارزي است و از اين قبيل الي‌ ماشاءالله. پس احتياج داريم دشمن را بشناسيم. آن کساني که امروز سعي ميکنند از اين هيولا - که سياستهاي آمريکايي و سياستهاي بعضي از دنباله‌روان آمريکا است - يک چهره‌ي موجّهي معرّفي کنند، اينها دارند خيانت ميکنند؛ اينها دارند جنايت ميکنند. اين کساني که اين حقيقت روشن را کتمان ميکنند، اين دشمني خباثت‌آلود را در زير پرده‌هاي توجيه ميپوشانند، اينها دارند خيانت ميکنند به اين ملّت. کشور ما و ملّت ما احتياج دارد دشمن را بشناسد، عمق دشمني را بفهم»

مطالب مرتبط

1-تروريسم، اسلحه نامرئي آمريکايي

2- بدون عينک آمريکا چه رنگيه

3-تهديد آمريکا روي شقيقه حقوق بشر

4-اسناد تازه جنايات آمريكا در گوانتانامو و عراق

5- اينفوگرافيك | سياهه جنايات آمريكا

6- جنايت ضدبشري از جنس پهباد آمريکايي

7- حقوق بشر و احترام به ملت ها فقط براي آمريکا

8-حقوق بشر يا حقوق شيطان

9-نقص دموکراسي در انتخابات آمريکا

10-آمار اعدام و نقض حقوق بشر در آمريکا

کاريکاتور روز / چهره واقعي آمريکا

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس