آخرین اخبار
کد مطلب: 102714
زوج ها قناعت کنند؛
افزايش وام ازدواج، زوج ها را بدهکار مي‌کند!
تاریخ انتشار : 1394/06/21 09:54:41
نمایش : 1547
عضو کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: افزايش وام‌هاي ازدواج، آرامش رواني زوج‌هاي جوان را به خطر مي‌اندازد.
به گزارش سلام لردگان، مجتبي رحماندوست در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص وام‌هاي ازدواج تصريح کرد: کساني که زندگي را دسته بالا مي‌گيرند، با 10 ميليون هم کم مي‌آورند و اين مقدار پول را هم ناکافي مي‌دانند.
 
وي با اشاره به اين که آرامش رواني افراد ارزش بيشتري نسبت به ماديات دارد، خاطر نشان کرد: زوج‌هاي جوان بهتر است با تحمل کمي فشار مادي، زندگي خود را با هزينه‌هاي کمتري آغاز کنند و خود را زير بار فشار اقساط بانک نبرند.
 
عضو کميسيون مجلس شوراي اسلامي در خصوص نظارت به عملکرد بانک‌ها نسبت اين وام‌ها اظهار کرد: بانک‌ها تابع فرمان مجلس هستند و بايد خود را با طرح‌ها و پيشنهادات تطبيق دهند اما به علت محدوديت ممکن است گاهي در عمل نتوانند تمام موارد را اعمال کنند.
 
رحماندوست در مورد اقساط وام‌هاي ازدواج تاکيد کرد: اين مقدار هزينه در ماه براي بسياري از افراد، زياد نيست و فشار چنداني به افراد وارد نمي‌کند اما با افزايش بودجه اوليه وام‌ها هزينه اين اقساط هم افزايش مي‌يابد و سبب مي‌شود که آرامش رواني زوج‌ها بر هم خورد.
 
وي در پايان يادآور شد: اگر زوج‌ها هزينه کمتري را براي شروع زندگي در نظر بگيرند و نسبت به مشکلات تحمل بيشتري داشته باشند نيازي به افزايش وام‌هاي ازدواج ديده نمي‌شود.
 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس