آخرین اخبار
کد مطلب: 102791
پاسخ اعتراض به حذف يارانه:
اطلاعات شما در سامانه ثبت درخواست موجود نيست!
تاریخ انتشار : 1394/06/30 12:11:04
نمایش : 2385
سامانه yaraneh10.ir که براي ثبت اعتراض به حذف يارانه راه اندازي شده است بعضا در زمان ورود پيام"اطلاعات شما در سامانه ثبت درخواست موجود نيست" نمايش ميدهد.
به گزارش  سلام لردگان؛‌ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روند حذف افراد پردرآمد از يارانه نقدي طبق قانون اين ماه نيز از سوي دولت ادامه داشت.
 
بر اين اساس؛‌ با توجه به الزام دولت مبني بر حذف 6 ميليون نفر از فرآيند يارانه نقدي، دولت طي 5 ماه ابتدايي توانست 2 ميليون نفر را از ليست يارانه بگيران خارج کند تا به اين ترتيب 4 ميليون نفر ديگر نيز از اين فرآيند حذف شوند.
 
در صورت خروج 6 ميليون نفر از ليست يارانه بگيران دولت صرفه جويي 283 ميليارد توماني در هزينه يارانه اي خود مي کند.
 
در اين ميان با توجه به حجم کار، احتمال بروز خطا در حذف افراد وجود دارد که در اين راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي(متولي غربالگري يارانه بگيران) سامانه اي تحت عنوان ‌yaraneh10.ir را جهت ثبت و بررسي اعتراض حذف شدگان راه اندازي کرد.
 
سامانه اي که ماه پيش منجر به ورود مجدد 17 هزار نفر به ليست يارانه نقدي شد.
 
البته در اين بين سايت مذکور بعضا با مشکل مواجه بوده و افراد حذف شده معترض، پس از مراجعه به سامانه با پيامي تحت عنوان " اطلاعات شما در سامانه ثبت در خواست موجود نيست. بنابراين در وضعيت يارانه شما تاکنون تغييري ايجاد نشده است."
 
شهرياري يکي از حذف شدگان از يارانه شهريور ماه طي تماسي با  باشگاه خبرنگاران جوان مي گويد: بنده داراي شغل ثابت نبوده و درآمد خاصي ندارم اما با اين وجود يارانه شهريور ماه به حاسبم واريز نشده است.
 
وي ادامه ميدهد: اين درحاليست که بنده داراي سه فرزند بوده و به پول يارانه نياز مبرم دارم اما در زمان مراجعه به سامانه جهت ثبت اعتراض با پيامي مواجه مي شوم که اعلام مي کند تغييري در وضعيت يارانه من ايجاد نشده است.
 
/////////////////
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس