آخرین اخبار
کد مطلب: 103039
بخشنامه وام ۶۰ ميليوني مسکن هفته آينده ابلاغ مي‌شود
تاریخ انتشار : 1394/08/20 15:17:00
نمایش : 1550
مديرعامل بانک مسکن از ابلاغ بخشنامه بانک مرکزي براي اجراي طرح وام ۶۰ ميليوني مسکن در هفته آتي خبر داد و گفت: بانک مسکن درخواست خود را به همراه الزامات لاينفک طرح به بانک مرکزي ارائه و بانک مرکزي با آن موافقت کرد.
به گزارش  سلام لردگان؛‌ به نقل از خبرگزاري دانشجو»؛ محمدهاشم بت‌شکن درباره آخرين وضعيت اعطاي وام 60 ميليوني مسکن و بخشنامه ابلاغيه بانک مرکزي گفت: در مورد اعطاي وام 60 ميليوني مسکن، بانک مسکن درخواست خود را به همراه الزامات لاينفک طرح به بانک مرکزي ارايه کرد و پس از موافقت اوليه‌ بانک مرکزي و اعلام آن به بانک مسکن، الزامات اجراي طرح وام 60 ميليوني مسکن بار ديگر با جزئيات به بانک مرکزي ارايه شد.

 

مديرعامل بانک مسکن افزود: انتظار داريم با نظر مثبت اوليه‌اي که بانک مرکزي به اجراي طرح و اصلاحات مدنظر بانک مسکن با هدف خوداتکايي مالي داشت طي هفته آينده در مورد اجراي طرح نظر رسمي خود را ابلاغ کند.

 

بت‌شکن ابلاغ نهايي بانک مرکزي را مربوط به جلسات متعدد در کميسيون‌هاي تخصصي عنوان کرد و ادامه داد: به محض آنکه اصلاحاتي که جزء الزامات اجرايي سقف تعيين شده از سوي بانک مسکن براي اعطاي تسهيلات 60 ميليوني خريد مسکن است از سوي بانک مرکزي به بانک مسکن ابلاغ شود آمادگي داريم در کوتاهترين زمان آن را اجرايي کنيم.

 

وي افزود: يکي از مهمترين اصلاحات مدنظر بانک مسکن اخذ تدابيري براي جلوگيري از کسري بودجه منابع و خوداتکايي مالي بود و اين تدبيري براي عدم خوداتکايي بانک به ساير منابع است. اميدواريم که بانک مرکزي در هفته آتي بررسي خود را به اتمام برساند و با نظر موافق، بخشنامه اجراي وام 60 ميليوني مسکن را به ما اعلام کند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس