آخرین اخبار
کد مطلب: 103245
وبلاگ "تمهيدات" نوشت
دانشگاه در کدام راهبرد؟!
تاریخ انتشار : 1394/09/16 17:30:56
نمایش : 4044
برازنده دولت محترم نيست که مرتبا از تريبونهاي گوناگون در فضاي عمومي يا دانشگاهي باعث حاشيه سازي و کم شدن سرعت پيشرفت علمي شوند!
به گزارش شبکه اطلاع رساني راه دانا به نقل از پايگاه خبري نسيم خنداب، وبلاگ "تمهيدات" نوشت:روز دانشجو در ايران با معيار شاخص «استکبار ستيزي» تعيين گرديده و شناخته مي شود. دانشجويان موتور متحرک جامعه و نشاط آن محسوب مي گردند و با در نظر گرفتن وضعيت موجود و نقشه راه ترسيمي براي سرعت گرفتن پيشرفت همه جانبه و مخصوصا علمي جامعه بايد بستر مناسب فضاي دانشگاه توسط مسئولين محترم مهيا گردد و از هرگونه حاشيه سازي و سياسي بازي که سم مهلکي براي فضاي دانشگاهي محسوب مي شود به شدت پرهيز نمود.

رهبر انقلاب در ديدار با دولت تدبير و اميد امر کردند « مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقايان وزرا بايد همانگونه که در جلسه رأي اعتماد خود بر فاصله گذاري با آن تأکيد کردند، همچنان بر آن پايبند باشند» (در ديدار رئيس جمهور و اعضاي هيئت دولت 1393/06/05)

دانشگاه امام خميني

و همچنين به مسئولين دانشگاهي فرمودند «از عناصري که نامطمئن بودنِ خودشان را اثبات کردند، مطلقاً استفاده نکنيد؛ بعضي‌ها هستند که نشان دادند و ثابت کردند که عناصر نامطمئنّي‌اند ... همين‌هايي که سال 88آن بازي را راه انداختند، خب اينها با جمهوريّت نظام جمهوري اسلامي مخالفت کردند، بدون هيچ منطقي، بدون هيچ حرف قابل قبول و پسنديده‌ي در مقابل آدمهاي باانصاف. اينها نامطمئنند؛ من استفاده‌ي از اينها را مطلقاً توصيه نميکنم، به‌هيچ‌وجه؛ نه به شماها و نه به هيچ دانشجويي و نه به هيچ دانشگاهي توصيه نميکنم.» (بيانات در ديدار جمعى از دانشجويان 1394/04/20)

برازنده دولت محترم نيست که مرتبا از تريبونهاي گوناگون رهنمودهاي رهبري را موجب حرکتها و نتايج کار خود مي خوانند، با دعوت اشخاصي و يا ايجاد امکان حضور آنها در فضاي عمومي يا دانشگاهي باعث حاشيه سازي شوند و يا کم شدن سرعت پيشرفت علمي را پديدار نمايند!

همچنين با توجه به اينکه فتنه‌گران امروز به دنبال نفوذ در دانشگاه‌ها هستند که بايد بدانند دانشگاه‌ها و دانشجويان مراقب توطئه‌هاي آنان بوده و اجازه هيچ عرض اندامي را به فتنه‌گران نمي‌دهند و با توجه به نامگذاري امسال، مسئولين محترم بايد همدلي و همزباني خود را با راهبردهاي رهبري معظم انقلاب و دانشجويان خواهان پيشرفت همه جانبه به تمام نشان دهند و مسير را براي نيل به اهداف والاي انقلاب اسلامي هموار نمايند که توفيق دنيا و آخرت آنان و جامعه را خواهد داشت.

 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس