آخرین اخبار
کد مطلب: 103262
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري:
با وجود مدافعان حرم هيچ اثري از داعش شرارت آفرين در منطقه نخواهد بود/ شهيد قاسمي، شيعه ناب و محب واقعي اسلام و اهل بيت(ع) بود
تاریخ انتشار : 1394/09/19 18:01:08
نمایش : 2416
نماينده ولي فقيه در استان گفت:شهيد قاسمي سعادت و رستگاري خودش را در سايه دفاع از مکتب اسلام و اهل بيت عصمت و طهارت رقم زد و اين شهيد در برابر حوادثي که حرم آل‌الله را تهديد مي‌کرد بي‌قرار و ناآرام بود.
به گزارش سلام لردگان؛‌ به نقل از جهانبين نيوز نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد با حضور در منزل شهيد مدافع حرم احمد قاسمي ضمن تفقد و دلجويي از خانواده‌ي شهيد، شهادت اين شهيد مدافع سرافراز حرم آل الله را به پدر و مادر و خانواده و بازمادگان تبريک و تسليت گفتند.

حجت الاسلام و المسلمين محمد علي نکونام با اشاره به اينکه شهيد قاسمي سعادت و رستگاري خودش را در سايه دفاع از مکتب اسلام و اهل بيت عصمت و طهارت رقم زد گفت: اين شهيد در برابر حوادثي که حرم آل‌الله و مکتب اهل بيت عصمت و طهارات و جهان اسلام را تهديد مي‌کرد يک روحيه بي‌قرار و ناآرام داشت و اين هم ويژگي يک شيعه ناب و محب واقعي اسلام و اهل بيت(ع)است که نمي‌تواند اهانت و جسارت به ساحت مقدس آل‌الله را در هر کجاي زمين که باشد، مشاهده و تحمل کند، بنابراين وظيفه مي‌داند که از اين خاندان و مکتب دفاع کند و اين دفاع را هم بالاترين ارزش براي خود مي‌داند.

امام جمعه شهرکرد گفت: ما الحمدلله الان نمونه ايشان را هم در استان کم نداريم. خيلي زياد هستند. يعني من الان در دفتر فراوان دارم افرادي که مراجعه مي‌کنند و در جاهاي مختلف هم هستند که مي‌روند و مراجعه مي‌کنند و با اصرار و التماس دنبال اين هستند که بروند و از حرم اهل بيت(ع) و حريم آل‌الله دفاع دفاع کنند و اجازه ندهند اين چهره‌هاي پست و پليدي که امروز دارند مي‌تازند به جهان اسلام و به مکتب اسلام ضربه مي زنند به اهدافشان برسند.

نماينده ولي فقيه در استان ادامه داد: من جداً بايد تبريک بگويم به پدرعزيز، برادرانش و مادرش به خواهرانش به همه بستگانش مخصوصاً که گفتند که ايشان اين جا هم مراجعه کرده که از طريق استان برود و زمينه برايش فراهم نشده است و اينجا اعزام نداشتند و خودش را به هر شکل ممکن به جاهاي ديگر و استان‌هاي ديگر رسانده است؛ اين خيلي مقام است. واقعا آدم به حال اين‌ها غبطه مي‌خورد که اين چنين براي رسيدن به لقاء‌الهي و براي اين که بتوانند به محضر پروردگار متعال برسند و کاري بکنند که قرب الهي نصيبشان بشود و نمره‌اي در محضر آل الله کسب کنند، چقدر بي‌قرار و ناآرام هستند.

حجت الاسلام نکونام تاکيدکرد: اين شهيدان مي‌روند که زنده بودن واقعي خودشان را رقم بزنند و به تعبير بعضي از اولياءالهي اين‌ها کساني هستند که مرگ را مي‌ميرانند؛ چرا که مرگ مي‌آيد که نابود کند اما اين‌ها مي‌روند که براي هميشه بمانند و در محضر پروردگار متعال جايگاه بلند کسب کنند.

امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: اين که يک جوان اين چنين پرشور و با اخلاص از دست مي‌رود و خانواده‌اي عزادار مي شوند، به يقين واقعا جاي تأثر است اما اين که اين جوان جان خودش را در راه اسلام و ارزش‌هاي ديني فدا کرده و به يک هدف و جايگاه بلند رسيده واقعا جاي تبريک و افتخار است.

نماينده ولي فقيه در استان افزود: درحال حاضر راه و زمينه براي حضور داوطلبانه جوانان و مشتقان دفاع از حرم حضرت زينب(س) در درون کشور که ميليون‌ها نفر براي اين معنا وجود دارد، بنا بر مصالح و حفظ امنيت کشور فراهم نيست، اما اگر روزي اقتضاء بکند و راه براي حضور و دفاع همه مشتاقان دفاع از حرم آل الله باز شود، به طور قطع ديگر هيچ اثري از داعش و شرارت آفرين در منطقه نخواهد بود چرا که داعش و هم پيمانانش در منطقه در برابر قدرت اسلام و جوانان ايران اسلامي و مردان و زنان محب اهل بيت عصمت و طهارت و دل‌باخته و پرورش يافته مکتب اباعبدالله(ع) هيچ چيزي نيستند.

حجت الاسلام نکونام تاکيدکرد: اگر چه دشمن عربده مي‌کشد و فرياد مي‌زند و به اشکال مختلف به انواع حيله‌ها متوسل مي‌شود که جلوي اسلام و مکتب اهل بيت عصمت و طهارت را بگيرد اما در عين حال روز به روز درحال ضعف است و آن چه که روز به روز دارد قوت پيدا مي‌کند، جهان شيعه و ايران اسلامي است که دارد جايگاه واقعي خودش را در منطقه پيدا مي‌کند.


انتهاي پيام
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس