آخرین اخبار
کد مطلب: 113386
حجت الاسلام سرافراز:
نفوذ شاه بيت تحولات بعد از برجام است
تاریخ انتشار : 1394/10/10 09:02:24
نمایش : 2057
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت قمربني هاشم عليه السلام نفوذ فرهنگي را خطرناک تر از نفوذهاي امنيتي و سياسي دانست.
به گزارش سلام لردگان؛‌ به نقل از خبرگزاري بسيج استان چهارمحال و بختياري؛ حجت الاسلام کريم سرافراز در همايش گراميداشت حماسه 9 دي در شهرستان فارسان، ضمن تبريک ميلاد پيامبر اکرم (صلي الله عليه و آله و سلم ) وامام جعفر صادق(عليه السلام)، رئيس مذهب شيعه و آغاز هفته وحدت گفت: ايام پيش رو مخصوصا روز 9دي که به نام روز بصيرت نام گذاري شده روزي است که ملت ايران قهرمانانه پيش آمدند و مکر دشمن را سرکوب وخنثي کردند.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت قمربني هاشم عليه السلام، با اشاره به برخي از ابعاد اين حماسه بزرگ اظهار کرد:‌ عنايت الهي، رهبري حکيمانه، بصيرت مبني بر ولايتمداري، فرصت شناسي و زمان شناسي مردم از ابعاد مهم اين رويداد بزرگ تاريخ انقلاب اسلامي است که به شکست دشمنان و پيروزي جبهه حق انجاميد.

وي، واکاوي فتنه براي عبرت در آينده را ضروري دانست و گفت: ‌براي مقابله با نفوذ نظام سلطه در ارکان تصميم گيري و تصميم سازي کشور در اين شرايط حساس بايد ماهيت فتنه ها را بشناسيم و خود را آماده مقابله با فتنه هاي آينده به ويژه از جنس نفوذ کنيم.

اين مقام مسئول، همچنين به حساسيت انتخابات امسال اشاره کرد و افزود: ويژگي برجسته اي که در دوران پسابرجام وجود دارد بحث نفوذ است که در اين مورد نيز رهبر معظم انقلاب اسلامي چندين بار کلمه نفوذ را تکرار کردند، بنابراين شاه بيت تحولات بعد از برجام نفوذ است.

حجت الاسلام سرافراز، نفوذ را حرکت خزنده دانست که هم مي تواند آشکار باشد و هم پنهان، و افزود: نفوذ دذشمن هم ابعاد مختلف دارد که مهم ترين و خطرناک ترين آنها نفوذ فرهنگي است که به دنبال تغيير نگرش و تفکرها هستند.

وي، تصريح کرد: دشمن در کنار نفوذ فرهنگي از نفوذ اقتصادي و سياسي بعنوان تسهيل کننده استفاده مي کند و از همين جهت به دنبال روي کار آمدن افراد متمايل به غرب در مناصب مختلف است تا در فرصت مناسب از آنها استفاده کند.

حجت الاسلام سرافراز، تأکيد کرد: دشمني که ملت ما از در بيرون کرده به دنبال آن است که از پنجره وارد شود و اين اقدام را از طريق نفوذ محقق مي سازد.

وي، با تأکيد بر اينکه؛ ايران اسلامي قدرت برتر است، گفت: نمي توان انکار کرد ايران اسلامي يک قدرت برتر نيست، چون انقلاب اسلامي نشان داد که قدرت واقعي قدرتي است که مبتني بر فکر و انديشه و بدست آوردن نفوذ در دل مردم است و ديگري نفوذ فرهنگي که به تعبير مقام معظم رهبري اين نفوذ را از نفوذ امنيتي وسياسي بدتر وخطرناک تر دانستند.

وي در پايان،‌ ضرورت هوشياري، بصيرت و دقت لازم در مسئله نفوذ و دوران پسابرجام را مورد تأکيد قرار داد.

 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس