آخرین اخبار
کد مطلب: 124866
ملي پوشان به ميهن بازگشتند
رنجر کماندوکاران لردگاني افتخار آفريدند+ تصاوير
تاریخ انتشار : 1396/02/06
نمایش : 2236
تيم ملي رنجر کماندو ايران مدال هاي جهاني صلح و دوستي از کشور تفليس گرجستان را فتح کردند.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان، تيم ملي رنجر کماندو ايران با سرمربيگري استاد محسن عاليوند، مربيگري استاد محسن مظفري بابادي و با کاپيتاني آقاي سعيد قدميانفر توانست در دو بخش آزاد و نيمه آزاد و سوپر فايت حرفه اي نائب قهرمان مسابقات جهاني ۲۰۱۷ تفليس گرجستان شود.

 در اين رقابت ها 30 تيم از کشورهاي ترکيه، گرجستان، ارمنستان، آذربايجان، عراق، افغانستان، ترکمنستان و دو تيم از ايران، جمعه يکم ارديبهشت ماه 96 به مدت سه روز در کشور گرجستان شرکت نمودند که تيم گرجستان قهرمان تيمي و تيم ملي رنجر کماندو که در غالب تيم ملي جمهوري اسلامي ايران در اين دوره از مسابقات شرکت نمود توانستند به مقام نائب قهرمان اين دوره از مسابقات دست پيدا کند.
 ورزشکاران ايران در اين دوره از مسابقات توانستند به ۱۵ نشان طلا، ۱۳نقره ويک برنز دست بيابند‌ و نائب قهرماني جهاني اين دوره از مسابقات را نصيب اين مرز و بوم کنند.
گفتني است، تيم کماندوي ايران با شرکت 29 نفر در سه رده سني نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در اين دوره از مسابقات حضور داشتند و از شهرستان لردگان آقايان جمال موسوي و حامد جهاني با کسب مدال طلا و سعيد قدميانفر به عنوان کاپيتان تيم ملي ايران مدال نقره را به خود اختصاص دادند.
براي ديدن تصاوير با وضوح بهتر روي عکس ها کليک کنيد.
 

انتهاي پيام/630 ل


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس