آخرین اخبار
کد مطلب: 124888
وضعيت نابسامان قشر کارگري مايه شرمساري است
تاریخ انتشار : 1396/02/11 09:43:09
نمایش : 1614
مسئول ستاد انتخاباتي حجت السلام والمسلمين رئيسي در چهار محال و بختياري گفت:وضع موجود قشر ضعيف و مستضعف کارگران به هيچ عنوان مطلوب نيست.
به گزارش سلام لردگان به نقل از  بام ايران خبر؛ حجت السلام و المسلمين سيد مصطفي هاشمي مسئول ستاد انتخاباتي  حجت السلام و المسلمين رئيسي در چهار محال و بختياري در حاشيه افتتاحيه ستاد مردمي حجت السلام و المسلمين رئيسي  اظهار کرد: در کشور اسلامي که ادعا ميکنيم حکومت اسلامي و عدالت وجود دارد وضعيت نابسمان قشر ضعيف را که ميبينيم  به تعبير مقام معظم رهبري مايه شرمساري است.

هاشمي با اشاره به اينکه توجيه فساد خودش فساد است بيان داشت: برخي افراد در اين کشور در سطح خيلي بالايي زندگي مي کنند و برخي ها در سطح خيلي پايين و اين اصلا عدالت در يک کشور اسلامي نيست.

وي با تاکيد بر اينکه ما مسئولين نيز بايد مثل مردم زندگي کنيم اذعان داشت: مشکلات مالي جوانان آن ها را از تامين هزينه ها نا اميد کرده است که لازم است به آن توجه شود.

وي با اشاره به اينکه  در ستاد نشستن فايده ندارد اذعان داشت: بايد به ميدان رفت و روشنگري کرد که مردم به کسي راي دهند که خودش طعم فقر و مستضعفي را کشيده باشد.

هاشمي با اذعان بر اينکه هر يک راي خودش مي تواند سرنوشت ساز باشد خاطر نشان کرد: هرکدام از شما يک ستاد شويد و حضوري به ميدان رويد.

وي يادآور شد: حجت السلام سيد ابراهيم رئيسي کسي است که تجربه مديريتي خوبي دارد و مي تواند در آينده رئيس جمهور مطلوب و محبوبي براي مردم باشد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس