آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 124901
اعلام حمايت حوزه علميه چهارمحال و بختياري از حجت‌الاسلام و المسلمين رئيسي
تاریخ انتشار : 1396/02/14 22:27:25
نمایش : 1427
حوزه علميه استان چهارمحال و بختياري با صدور بيانيه‌اي از حجت‌الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسي حمايت کرد.

به گزارش سلام لردگان به نقل از  بام ايران خبر ؛  اساتيد و  مديران حوزه علميه استان چهارمحال و بختياري با صدور بيانيه‌اي از حجت‌الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسي کانديداي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري اعلام حمايت کردند.

قسمتي از متن بيانيه بدين شرح است؛

38 سال از عمر پرشکوه انقلاب اسلامي را با فراز و نشيب‌هاي بسيار پشت سر گذاشتيم، اکنون که وضعيت اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي کشور در اثر بي‌تدبيري وسوء مديريت نگران‌کننده شده، اکنون که برخلاف وعده‌هاي داده شده نه زندگي مردم مي‌چرخد و نه سانتريفيوژها و عزت ملي در برابر هيچ تضعيف شده است، نيازمند تغيير وضع موجود، به نفع مردم هستيم و اين تغيير جز با مديريت انقلابي امکان‌پذير نيست.

در ادامه متن بيانيه آمده است،

اين احساس در اکثريت مردم و اقشار ضعيف بوجود آمده است که کشور نياز به نيرويي انقلابي دارد که فقر را بشناسد و چشيده باشد تا بتواند درک درستي از وضعيت معيشتي مردم داشته باشد و علاوه بر حل مشکلات مردم با روحيه عدالت محوري خود با مفاسد موجود مبارزه کند.

لذا مجموعه حوزه علميه استان چهارمحال و بختياري ضمن تأکيد بر حضور حداکثري مردم در انتخابات، حمايت قاطع خود را از کانديداي اصلح، انقلابي، امين و کار آزموده، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسي اعلام مي‌دارد...

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس