آخرین اخبار
کد مطلب: 125021
آقاي رييس جمهور! براي ديگران ملا نباشيد، لطفاً اميرالمومنين(ع) را ديگر جناحي نکنيد؟
تاریخ انتشار : 1396/03/30
نمایش : 1472
آقاي روحاني! سخنان حضرت اميرالمومنين(ع) را تفسير به نفع اقدامات ضعيف و غلط خود نکنيد! صداي غربت اميرالمومنين(ع) هنوز در نخلستان هاي کوفه بگوش مي رسد ...
به گزارش خبرنگار سلام لردگان،  اين جمله « مرا رها کنيد و ديگري را بطلبيد هر کس که شما او را برگزينيد من هم اطاعات مي کنم» در واقع فرار از عملکرد ضعيف و خسته و انتقاداتي است که از وعده هاي تو خالي در ابعاد مختلف بويژه ناکارآمدي در عرصه هاي اقتصادي در سايه مذاکرات توخالي بوده که اطراف دولت شيخ حسن را احاطه و محصور کرده است، که اين روزها شاهد جملاتي عجيب و غريبي هستيم که رييس جمهور در بحث ولايت و امامت با تحريف تاريخ آن هم در شب ضربت مولا اميرالمومنين(ع) از زبان ايشان بيان گرديده که با اين تحريف از آن چنين استنباط مي شود که در واقع شأن و منزلت امامت و ولايت را با تعريف فوق پايين آورده و منجربه نزول شأن و منزلت امامت مي گردد .

اين مبناي فکري که جديداً از زبان آقاي روحاني بيان شده تازگي ندارد، چرا که در بحث صلح امام حسن(ع) و در بحث نصيحت و اتمام صحبت امام حسين(ع) به عمرسعد شاهد مغالطه از زبان آقاي روحاي بوده ايم يعني نصيحت امام حسين(ع) به عمر را مذاکره دانسته و همچنين خيانت ياران و صلح تحميلي به امام حسين(ع) را مقدس و قابل الگو برداري دانسته است . برداشتها و تفاسير آقاي دکتر از تاريخ اسلام کاملاً غلط و براساس سفسطه و مغالطه بوده که منجر به تنزل امامت و خلاف شأن و منزلت و سيره ائمه مطهر مي باشد .

در واقع برداشت هايي که حاصل از ضعف در عملکرد دولت در عرصه هاي مختلف اقتصادي و سياسي و حاصل نگاه ايشان به بيرون که منجر به تضعيف عملکرد دولت درتمام عرصه ها و در واقع شکست عملکرد دولت وي بود. که ناچاراً با روي آوري به تشابه سازي و قياس عملکرد خود به صدر اسلام شده که بايد به ايشان عرض کرد اين حاصل عدم توجه به نصيحتهاي دلسوزان و بزرگان که دائم به شما گوشزد مي شود و شما اعتننايي نداشته ايد ناچاراً به دنبال درک غلط از واقعيات روي تفاسير نادرست و ناروا از تاريخ اسلام نموده که بخوبي در سخنراني ايشان نمايان است که امام علي(ع) پس از قتل عثمان  خطاب به مردم مي گويند: مداره کنيد، کلام ايشان ناظر برسست عهدي مردم و اتمام صحبت امام بر آنهاست همان کساني که در غدير هم عهد بستند و به سالي نشد که شکستند، خطاب به عهد شکنان بود نه برداشتهاي غلط و مغالطه و اساس اين خطابه به عهشکنان بود نه رأي مردم .

آقاي روحاني! شما يک صفحه از نهج البلاغه را خواندي بايد بقيه آنرا مي خوانديد!
آقاي روحاني! سخنان حضرت اميرالمومنين(ع) را تفسير به نفع اقدامات ضعيف و غلط خود نکنيد! صداي غربت حضرت علي(ع) هنوز در نخلستان هاي کوفه بگوش مي رسد .
آقاي روحاني! با مردم صادق باشيد اميرالمومنين ِ(ع) را ديگر جناحي و ابزار ساکت کردن منتقدان و معصوم سازي از خود نکنيد .
جناب دکتر! مردم بي سواد نيستند قدري بخود بياييد.
آقاي روحاني! اي کاش به جاي اظهار نظر در مورد مسائلي که هيچ تخصصي در آن نداريد چاره اي براي توجيه افتضاح برجام پيدا مي کرديد.

انتهاي خبر/ 630 ل
 
 
 
لردگانی
| |
1396/03/31 19:20:08
0
0
سلام
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس