آخرین اخبار
کد مطلب: 125478
رهبر انقلاب در ابتداي جلسه درس خارج فقه:
هدف آمريکا از انتقال داعش به افغانستان توجيه حضور خود درمنطقه است/ امريکا به‌دنبال مشغول‌سازي ملت‌هاي منطقه و ايجاد امنيت براي رژيم صهيونيستي است
تاریخ انتشار : 1396/11/10 13:11:51
نمایش : 976
رهبر انقلاب اسلامي افزودند: براي تروريست‌هاي مورد حمايت امريکا شيعه و سني فرق نمي‌کند و مردم غيرنظامي اعم از شيعه و سني هدف آنها هستند.
به گزارش سلام لردگان؛ به نقل از پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز (سه‌شنبه) در ابتداي جلسه درس خارج فقه با ابراز تأسف عميق از کشتار مردم بي‌گناه در حوادث تروريستي اخير افغانستان، گفتند: هدف امريکا از انتقال تروريست‌هاي داعش به افغانستان، موجه کردن ادامه حضور خود در منطقه و ايجاد امنيت براي رژيم صهيونيستي است.


حضرت آيت الله خامنه‌اي با اشاره به امضاي داعش بر ترور صدها نفر از مردم در حوادث ماههاي اخير افغانستان، افزودند: همان دست‌هايي که با ايجاد داعش، آن را ابزاري براي ظلم و جنايت عليه مردم در سوريه و عراق قرار داد، امروز پس از شکست در آن مناطق به‌دنبال انتقال داعش به افغانستان هستند و کشتارهاي اخير در واقع آغاز همين نقشه است.

 


ايشان، مشغول‌سازي ملت‌هاي منطقه به خود را سياست درجه اول امريکايي‌ها دانستند و گفتند: امريکا به‌دنبال آن است که اين منطقه روي خوش نبيند و دولت‌ها و ملت‌هاي منطقه به خود مشغول باشند تا به فکر معارضه با عامل خبيث استکبار يعني صهيونيسم نيفتند.


حضرت آيت الله خامنه‌اي هدف بعدي امريکا از ايجاد ناامني را موجه‌کردن حضور خود در منطقه بيان کردند و افزودند: امريکايي‌ها خود عامل اصلي ناامني در افغانستان هستند و کشتارهايي که به اسم مذهب در اين منطقه از حدود بيست سال قبل انجام گرفت، مستقيم يا غيرمستقيم بوسيله عوامل امريکا بود و اکنون نيز به‌دنبال آن هستند که با ايجاد ناامني، حضور خود را تأمين کنند و اهداف سياسي و اقتصادي‌شان را پيش ببرند.


رهبر انقلاب اسلامي گفتند: لعنت خدا بر استکبار و عوامل آن و بر رژيم خبيث و جنايتکار صهيونيستي و امريکا که اينگونه مسلمانان را نابود مي‌کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس