آخرین اخبار
کد مطلب: 125581
رهبر انقلاب در ديدار فرماندهان ارشد نيروهاي مسلح:
علت افزايش حملات دشمنان، احساس خطر آنان از قدرت فزاينده ايران است
تاریخ انتشار : 1397/01/20 08:08:04
نمایش : 1065
حضرت آيت الله خامنه اي تاکيد کردند: علت تهاجم‌هاي بي‌سابقه کنوني بر ضد نظام اسلامي، قدرت روز افزون اين نظام است زيرا دشمنان از اين قدرت فزاينده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند.
به گزارش سلام لردگان؛ به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ظهر امروز (يکشنبه) در ديدار جمعي از فرماندهان ارشد نيروهاي مسلح، ضمن تبريک اعياد بويژه ماه رجب، گفتند: ماههاي رجب، شعبان و رمضان، به دليل ايام متبرک خود براي بندگان صالح خدا عيد هستند و بايد از اين ماههاي پر برکت بيشترين بهره معنوي را برد.

رهبر انقلاب اسلامي از اقتدار، امنيت، عزت و توانايي کافي در زمان لازم به عنوان اهداف اصلي نيروهاي مسلح نام بردند و با تأکيد بر ضرورت کادرسازي و جانشين پروري در نيروهاي مسلح خاطرنشان کردند: نتيجه فعاليت‌ها و اقدامات انجام شده در نيروهاي مسلح بايد در راستاي تأمين اهداف تعيين شده باشند.

ايشان همچنين دوران کنوني را دوران عزت جمهوري اسلامي ايران دانستند و تأکيد کردند: علت تهاجم‌هاي بي‌سابقه کنوني بر ضد نظام اسلامي، قدرت روز افزون اين نظام است زيرا دشمنان از اين قدرت فزاينده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند و حملات خود را افزايش داده‌اند.

حضرت آيت الله خامنه‌اي افزودند: به‌رغم تمام توطئه ها و به کوري چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامي، روز به روز افزايش خواهد يافت.

پيش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقري رييس ستاد کل نيروهاي مسلح گزارشي از دستاوردها و فعاليت‌هاي نيروهاي مسلح در سال گذشته بيان کرد و گفت: در سال جديد، به افزايش تلاشها و حرکت‌هاي مجاهدانه براي دستيابي به اهداف،  متعهد هستيم.

انتهاي پيام/ن

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس