آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125655
حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه لردگان:
فشار اقتصادي، فشار رواني وآشوب سازي سه نقشه مهم دشمن براي نظام اسلامي است/ آمريکا با چهره منفور خود چگونه ادعاي حمايت از حقوق بشر دارد؟
تاریخ انتشار : 1397/04/08 15:57:50
نمایش : 277
امام جمعه لردگان گفت: امروزه انواع فشارها به مردم و مسئولين با يک جنگ هوشمندانه ترکيبي شامل جنگ نرم و جنگ نيمه سخت بر مسئولين و مردم وارد مي کنند ومي خواهند به هرنحوي ايران را شکست بدهند.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه لردگان در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته گفت: خداوند فرموده کساني که تقوا داشته باشند راه رهايي از مشکلات را براي او فراهم مي کند، در تنگاها دست او را مي گيرد و او را از شر مشکلات نجات مي دهد.
 
تاج زاد، با اشاره با دشمني هاي آمريکا و استکبار که درباره ايران دارد گفت: در طول چهار ده انقلاب اسلامي روزي نبوده که استکبار جهاني خصوصا آمريکا و غرب عليه ملت ايران کاري نکرده باشند .
 
وي افزود: استکبار جهاني  بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايران نهايت تلاش و اقدامات خبيثانه خود را بر عليه انقلاب ما کرده حمايت از منافقين، تشويق صدام به حمله به ايران، حمله به کشتي هاي نفتي ما، حمله به هواپيماي مسافر بري ما، ترورها  حمايت از تجزيه طلبها و ... اما به لطف خدا و همراهي مردم و رهبري فرزانه انقلاب شکست خوردند و نا کام شدند .

امام جمعه لردگان بيان داشتند: امروزه انواع فشارها به مردم و مسئولين با يک جنگ هوشمندانه ترکيبي شامل جنگ نرم و جنگ نيمه سخت بر مسئولين و مردم وارد مي کنند مي خواهند به هرنحوي ايران را شکست بدهند.

خطيب جمعه لردگان گفت: فشار رواني، اقتصادي  و آشب افکني، اين سه ظلع جنگ اساسي دشمن است که دشمن به راه انداخته است تا نظام جمهوري اسلامي را از بين ببرد .

وي با اشاره به سخن مقام معظم رهبري گفت: معظم له فرمودند: الآن يک جنگ تمام عيار اقتصادي است که مدتهاست کليد خورده است .

وي گفت: در بعد ديگر با فشار رواني، ملت را مي خواهند دلسرد بکنند و يک جنگ رسانه اي به راه انداختند و جوري به مردم ما القاء مي کنند که آنچه دستاوردهاي انقلاب بوده مايعه ضرر شما بود . دارند القاء مي کنند که اگر انرژي هسته اي، توان دفاعي نداشته باشيد شما تحريم نمي شويد .

تاج زاد بيان داشت: تکميل کننده جورچين فشارهاي اقتصادي و رواني، آشوبهاي و اغتشاشات است اما متاسفانه توسط عده اي خودفروخته وحمايتهاي آشکار از اغتشاشگران اقدام به تعطيل کردن بازار مي کنند .

وي تصريح کرد: نقشه دشمن مشخص است مردم ايران و ملت هميشه در صحنه بايد امروز نقشه ترکيبي دشمن را با وحدت و انسجام از بين ببريم، اکنون دشمن متحد شدند بر عليه ملت ايران و دامن زدن به تفرقه و انسجام مردم و وحدت ملي براي عظمت کشورمان دست بدست هم بدهيم در برابر نقشه هاي دشمن به ايستيم و پوزه آنها را به خاک بماليم .

وي در ادامه گفت بعضي مواقع خودمان باعث گراني مي شويم يک جوان 31 ساله 38 هزار سکه بهار آزادي خريداري کرده خوب اين احتکار و گراني و سوه استفاده نيست چرا مسئولين با محتکرين برخورد نمي کنند الحمد الله رئيس قوه قضائيه گفتند: ما با احتکار گران و گران فروشان برخورد مي کنيم .

تاج زاد گفت : در بحث تکريم ارباب و رجوع بعضا گزارشاتي مي رسد که کارمندان دولت با مردم خوب بر خورد نمي کنند کار انها را انجام نمي دهند از مسئولين ادارت مي خواهم که سريعا با اين موضوعات بر خورد کنند .

امام جمعه لردگان در پايان نيز به سالروز شهادت حضرت عبد العظيم حسني و روز صنعت و معدن و هفته مواد مخدر اشاراتي داشته اند .
 
انتهاي پيا/630 ل
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس