آخرین اخبار
کد مطلب: 125672
فرمانده سپاه لردگان مطرح کرد:
لزوم تبديل بيانات رهبري به گفتمان/ تربيت نيروهاي انقلابي از اهداف جوانه هاي صالحين است
تاریخ انتشار : 1397/04/16 10:10:37
نمایش : 359
فرمانده سپاه لردگان با اشاره به شرايط حساس منطقه گفت: تبديل بيانات مقام معظم رهبري به گفتمان و مطرح کردن آن در بين همه اقشار و به خصوص در حلقات صالحين، بايد توسط بسيجيان فراگير و اجرايي شود.
به گزارش سلام لردگان؛ سيدمسعود موسوي فرمانده سپاه لردگان گفت: ايجاد شور و نشاط معنوي در بين جوانان و نوجوانان و پرکردن اوقات فراغت آنها و در نهايت تحکم حلقات صالحين از ديگر اهداف طرح جوانه‌هاي صالحين است.

فرمانده سپاه لردگان با اشاره به وضعيت کنوني کشور اظهارکرد: با توجه به مشکلات اقتصادي که کشور در حال حاضر دچار آن شده و همچنين مسائل مرتبط با برجام و پسابرجام بايد گفت که ايران در حساس‌ترين برهه تاريخي خود قرار گرفته است واز چند سال قبل تاکنون، دشمنان نظام با بهانه کردن فعاليت‌هاي هسته‌اي ايران، تحريم‌هاي شديدتري عليه ما اعمال کرده‌اند و از همان زمان مقام معظم رهبري واژه جديدي به نام اقتصاد مقاومتي را در تمام سخنان خود به کاربرده‌اند و به آن تاکيد دارند.

وي ترويج بيانات مقام معظم رهبري در بين مردم را لازم خواند و تاکيد کرد: تبديل بيانات مقام معظم رهبري به گفتمان و مطرح کردن آن در بين همه اقشار و به خصوص در حلقات صالحين، بايد توسط بسيجيان فراگير و اجرايي شود.

موسوي، پر شدن مساجد در هنگام نماز توسط جوانان را يکي از تيرهاي زهر آلودي خواند که ملت ايران به قلب دشمن شليک مي‌کند و دشمن به خوبي اثر اين عمل عبادي مهم  را مي داند و تلاش مي کند جوانان را با سرگرم نمودن در فضاي مجازي از مسجد دور نمايد.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس