آخرین اخبار
کد مطلب: 125678
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي:
چهارمحال و بختياري داراي ظرفيت هاي قابل توسعه بسيار زيادي است/ امروز مسئولين بايد مهرباني را در بدنه جامعه وارد کنند
تاریخ انتشار : 1397/04/21 08:49:35
نمایش : 361
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در نشست شوراي اشتغال در شهرستان لردگان گفت: شهرستان لردگان در بخش هاي کشاورزي، خدمات، گردشگري، بسته بندي و فرآوري محصولات ظرفيت مطلوبي دارد.
به گزارش سلام لردگان؛  علي ربيعي شامگاه چهارشنبه در نشست شوراي اشتغال در شهرستان لردگان با بيان اينکه دشمن به دنبال خدشه دار کردن وحدت در جامعه است و در اين مسير در تمام زمينه ها وارد شده است، تصريح کرد: حفظ وحدت و همدلي در جامعه بسيار ضروري است و اين امر زمينه ساز خنثي شدن توطئه هاي دشمن است.

وي گفت: دشمنان ايران در هيچ دوره اي مانند اين روزها براي تحريک مردم عليه مسئولان تلاش نکردند.

ربيعي تاکيد کرد: به هيچ وجه نبايد تحت تاثير شيطنت هاي دشمن قرار گرفت و از مسولين خواست تا بجاي روزانه 10 ساعت کار، ساعات کاري خود را بالا ببرند و  با اقشار مختلف مردم مهربان بود.

وي تاکيد داشت: امروزه مسئولين بايد مهرباني را در بدنه جامعه وارد کنند .
 
وي با اشاره به اينکه چهارمحال و بختياري خصوصا شهرستان لردگان داراي ظرفيت هاي قابل توسعه بسيار زيادي است، ادامه داد: گياهان دارويي، گردشگري، خدمات مولد و ... از مهمترين ظرفيت هاي اين منطقه به شمار مي روند که بايد اين ظرفيت ها در مسير بهره برداري قرار گيرند.
 
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با اشاره به اينکه شناسايي ظرفيت هاي هر منطقه زمينه ساز توسعه آن منطقه است، تاکيد کرد: بايد در مسير بهره گيري از ظرفيت هاي هر منطقه حرکت کنيم و مسئولان نقش مهمي در توسعه يک منطقه دارند.
 
ربيعي ادامه داد: ايجاد اشتغال روستايي از مهمترين برنامه دولت در کشور به شمار مي رود که در اين راستا افزايش مهارت شغلي روستائيان مورد توجه قرار گرفته است.
 
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي بيان کرد: استان چهارمحال و بختياري جزو استان هاي اولويت دار در بخش اعتبارات اشتغالي است و تسهيلات و اعتبارات اشتغالزا بسيار خوبي به اين استان اختصاص يافته است که اگر کارها در حوزه اشتغال به خوبي انجام شود، بسياري از مشکلات بيکاري در اين منطقه حل مي شود.

وي در ادامه بيان کرد: افزايش مهارت هاي شغلي در شهرستان لردگان خصوصا در روستاهاي اين شهرستان ضروري است و بايد تلاش کرد که تجهيزات فني و حرفه اي براي افزايش مهارت هاي شغلي در اين منطقه افزايش يابد.
 
وي يادآور شد: در صورت پرداخت کامل تسهيلات اختصاصي اشتغالزايي چهارمحال و بختياري از 30 درصد سهم در اختيار وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي نيز به اين استان اختصاص مي يابد.

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي اظهار کرد: براي پرداخت تسهيلات اشتغالزايي توليد گياهان دارويي محدوديتي در چهارمحال و بختياري وجود ندارد.

انتهاي پيام/630 ل


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس