آخرین اخبار
کد مطلب: 125700
رهبر انقلاب طي ديداري مطرح کردند
يهودي‌سازي فلسطين خواب آشفته‌اي است که به واقعيت منجر نمي‌شود
تاریخ انتشار : 1397/05/02 08:58:58
نمایش : 653
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي روز گذشته طي ديداري به نقشه‌ شوم آمريکا و رژيم صهيونيستي تحت عنوان «معامله‌ قرن» براي فلسطين و قدس شريف اشاره کردند و فرمودند: «يهودي‌سازي فلسطين خواب آشفته‌اي است که ديده‌اند. نه آن اتّفاق مي‌افتد نه معامله قرن.»
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ به نقل از پايگاه اطّلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظّم انقلاب اسلامي، روز گذشته (1397/4/31) طي ديداري، به نقشه‌ شوم آمريکا و رژيم صهيونيستي تحت عنوان «معامله‌ي قرن» و «يهودي‌سازي فلسطين» اشاره کردند و فرمودند: «يهودي‌سازي فلسطين خواب آشفته‌اي است که ديده‌اند. نه آن اتّفاق مي‌افتد نه معامله‌ قرن.»

پارلمان رژيم صهيونيستي چند روز پيش، قانوني را تصويب کرد که بر اساس آن، حق تعيين سرنوشت از مسلمانان و مسيحيان فلسطيني ساکن سرزمين‌هاي اشغالي سلب و اين حق را تنها در اختيار يهوديان قرار خواهد داد. اين قانون در حالي تصويب شد که علي‌رغم محکوميت‌هاي بين‌المللي، رژيم متجاوز اسرائيل براي توسعه‌ شهرک‌سازي‌هاي خود، روزانه مناطقي از خاک فلسطين را به‌منظور يهودي‌سازي فلسطين و قدس شريف مصادره مي‌کند.

هم‌زمان با اين طرح، آمريکا طرح غيررسمي خود را براي آغاز فرايند «عادي‌سازي روابط اشغالگران و فلسطينيان» تحت عنوان «معامله‌ قرن» پيش مي‌برد که هدف از آن تحکيم طرح يهودي‌سازي سرزمين‌هاي فلسطين است.

انتهاي پيام/ن

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس