آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125704
فرمانده سپاه ناحيه لردگان عنوان کرد/
واقعه بزرگ غدير در لردگان بازسازي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1397/06/03 09:17:01
نمایش : 411
فرمانده سپاه ناحيه لردگان، از باز سازي واقعه غدير خم براي پنجمين بار در شهرستان لردگان خبر داد.
سيد مسعود موسوي فرمانده سپاه ناحيه لردگان، در گفتگو با خبرنگار سلام لردگان ضمن گراميداشت دهه امامت و ولايت و عيد غدير اظهار داشت: باز سازي واقعه غدير براي پنجمين بار در شهرستان لردگان اجراء مي شود .

 
وي افزود: واقعه غدير در روز چهارشنبه 7 شهريور ماه 97، ساعت 8 صبح در محل پارک آزادگان ورودي شهر لردگان با حضور هنرمندان و بازيگران اين شهرستان اجرا مي‌شود.

فرمانده ناحيه لردگان گفت: در اين نمايش، بازسازي حرکت کاروان پيامبر اعظم(ص) و همچنين ساير کاروانهاي منتهي به مکه معظمه و بازگشت آنها به تصوير کشيده خواهد شد که با عنايات اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام و با تلاش جمعي مردم و مسئولين شاهد يکي ديگر از اثربخش ترين و به يادماندني ترين نمايش هاي ميداني در شهرستان لردگان خواهيم بود.

وي افزود: بازسازي صحنه غدير به نوعي بزرگترين و مهمترين رويداد در شهرستان لردگان خواهد بود، و بايد تمامي دستگاه هاي دولتي و غير دولتي در اين کار عظيم فرهنگي دخالت بيشتري داشته باشند.

موسوي، به اهداف از بازسازي واقعه غدير اشاره داشت و گفت: هدف اصلي اجراي اين مراسم اطلاع رساني مناسب به مردم در زمينه محتواي خطبه غدير خم است.

وي با تبريک ايام دهه امامت و ولايت و عيد غدير، گفت: اميدواريم بتوانيم حضور پرشوري از مردم را در تبيين فرهنگ غديري در جامعه داشته باشيم.

شهر لردگان و فاصله 160کيلومتري مرکز استان چهار محال و بختياري واقع شده است.

انتهاي پيام/ 630 ل

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس