آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125709
محسن رضايي در چهارمحال و بختياري
امروز نيازمند قيام ملي عليه زورگويي‌هاي غيرقانوني آمريكا هستيم/رسانه ملي شايعه‌سازي‌هاي دشمنان را خنثي کند
تاریخ انتشار : 1397/06/06 11:25:13
نمایش : 298
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: نيازمند يك قيام ملي عليه زورگويي‌هاي غيرقانوني و فشارهاي اقتصادي آمريكا هستيم البته اين نخستين‌ بار نيست كه با اين نوع اقدامات دست و پنجه نرم مي‌كنيم چراكه از نخستين روزهاي بعد از پيروزي انقلاب، تمام قدرت‌هاي جهاني با كوتاه شدن دستشان از منافع‌شان در ايران، عليه كشورمان وارد ميدان شدند.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ به نقل از جهانبين نيوز؛ سرلشگر محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام شب گذشته در آيين اختتاميه بيست و يکمين جشنواره توليدات مراکز استان‌ها اظهار کرد: وظيفه رسانه ملي در شرايط كنوني، اميدآفريني و افزايش روحيه مردمي به‌منظور قيام اقتصادي در برابر تهديدات دشمنان است.

وي افزود: نيازمند يك قيام ملي عليه زورگويي‌هاي غيرقانوني و فشارهاي اقتصادي آمريكا هستيم البته اين نخستين‌ بار نيست كه با اين نوع اقدامات دست و پنجه نرم مي‌كنيم چراكه از نخستين روزهاي بعد از پيروزي انقلاب، تمام قدرت‌هاي جهاني با كوتاه شدن دستشان از منافع‌شان در ايران، عليه كشورمان وارد ميدان شدند و با انواع جنگ‌هاي نظامي، اقتصادي، فرهنگي و تروريستي، به نبرد با مردم بزرگ ايران آمدند.

فشار و محاصره اقتصادي نقشه جديد آمريكاست

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينكه فشار و محاصره اقتصادي نقشه جديد آمريكاست گفت: بزرگ‌ترين مشكل دولتمردان ايالات متحده اين است كه هنوز مردم ما را نشناخته‌اند؛ در كجاي دنيا سراغ داريم كه از يك خانواده، ۱۲ نفر به شهادت رسيده باشند يا مادر ديگري سه پسرش را به جبهه فرستاده باشد؟ محاسبات مادي‌گرايانه غرب هميشه اشتباه بوده و آنها هنوز گمان مي‌كنند مي‌توانند از اين طريق، ملت ما را به زانو در آورند.

وي ادامه داد: اگر پيروزي‌هاي ما در عرصه اقتصادي بيشتر از پيروزي‌ها و پيشرفت‌هاي نظامي نباشد كمتر نيست، استعدادهاي جواني در كشورمان وجود دارند كه اگر به آنها ميدان داده شود مي‌توانند تحولات شگرفي را در حوزه‌هاي گوناگون اقتصادي به وجود بياورند.

صدا و سيما رسانه حامي مردم ايران در همه عرصه‌هاست

رضايي، صدا و سيما را رسانه حامي مردم ايران در همه عرصه‌ها دانست و خاطرنشان كرد: امروز وظيفه سنگيني بر دوش اين رسانه است، روحيه دولتمردان، مسئولان و مردم ما بايد تقويت شوند چراكه غربي‌ها هر روز به دنبال شايعه‌سازي هستند و در مقابل اگر روحيه ملت ايران تهييج و به جهاد اقتصادي تبديل شود، آنگاه شاهد برطرف شدن بسياري از تنگناها هستيم.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با تاكيد بر اميدآفريني در سطح جامعه از سوي صدا و سيما بيان داشت: همچنين لازم است رسانه ملي موانع موجود اقتصادي و نيز مشكلاتي را كه در اقصي نقاط كشور بر سر راه مبارزه با دشمنان قرار دارند به دولتمردان نشان دهد و دست‌هاي پشت پرده را رو كند.

رضايي در پايان از تلاش‌هاي معاونت امور استان‌ها و مراكز استاني صداوسيما به دليل پرداختن به سوژه‌هاي جذاب و ساخت سريال‌هايي با موضوع مفاخر ايران اسلامي قدرداني و تشكر كرد.

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس