آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125715
با حضور معاون هماهنگي امورعمراني استانداري چهارمحال و بختياري
53 پروژه در شهرستان لردگان کلنگ زني و افتتاح شد
تاریخ انتشار : 1397/06/08 09:11:07
نمایش : 358
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري چهارمحال و بختياري در مراسم و آيين افتتاحيه پروژه هاي شهرستان لردگان گفت: امسال در هفته 53 پروژه در شهرستان لردگان با اعتباري بالغ بر 40 ميليارد تومان کلنگ زني و افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ مجيد نظري دهکردي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري چهارمحال و بختياري در مراسم و آيين افتتاحيه پروژه هاي شهرستان لردگان گفت:  امسال در هفته دولت 243 پروژه  قابل افتتاح و بهره برداري درسراسر استان  پيش بيني شده که  اين پروژه  ها در 9 شهرستان بالغ بر 208 ميليارد و 500 ميليون تومان است و با بهره برداري اين پروژه ها زمينه اشتغال براي 387 نفر فراهم خواهد شد .
 
وي افزود: 58 پروژه کلنگ زني در سطح استان نيز وجود دارد با اعتباري بالغ بر 29 ميليارد و 400 ميليون تومان که در شهرستان لردگان نيز 45 پروژه با اعتباري بالغ بر38 ميليارد تومان و 8 پروژه کلنگزني با اعتباري بالغ بر 2 ميليارد تومان به صورت همزمان در فرمانداري لردگان رونمايي و به بهره برداري رسيد .

نظري بيان داشت: خوشبختانه به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي در سطح شهرستان لردگان  کارها و پروژه هاي بسيار بزرگي اجرا شده است و در تمامي زمينه ها شاهد پيشرفت  و آباداني بوده ايم که همه آنچه که امروز داريم به برکت خون شهدا مي باشد.


 

انتهاي پيام/630 ل 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس