آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125716
با همت کميته امداد و سپاه پاسداران
احداث ۴۷ واحد مسکن براي مددجويان کميته امداد لردگاني
تاریخ انتشار : 1397/06/08 09:32:17
نمایش : 364
مديرکل کميته امداد استان چهارمحال و بختياري گفت: از ابتداي امسال تا کنون نزديک به ۴۷ مورد احداث مسکن شهري و روستاي به مددجويان شهرستان لردگان بود که با تفاهم نامه اي که با سپاه پاسداران بسته شد و قرار شد تمام روستاياني که فاقد مسکن هستند بتوانند از بسته حمايتي مسکن اين نهاد استفاده بکنند .
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ علي ملک پور، مديرکل کميته امداد استان چهارمحال و بختياري، در آيين افتتاح مسکن مددجويان شهرستان لردگان ضمن تبريک عيد غدير خم و هفته دولت گفت: يکي از بسته هاي حمايتي کميته امداد بسته مسکن است که خوشبختانه در شهرستان لردگان پيشرفت خوبي داشته و با توجه به اينکه چهار اداره کميته امداد در اين شهرستان وجود دارد و بيشترين احداث مسکن، تعميرات مسکن و آب و برق و کمک هاي بلاعوض در خصوص مسکن به نيازمندان داده شد.

وي افزود: از ابتداي امسال تا کنون نزديک به ۴۷ مورد احداث مسکن شهري و روستاي به مددجويان بود که با تفاهم نامه اي که با سپاه پاسداران بسته شد و قرار شد تمام روستاياني که فاقد مسکن هستند بتوانند از بسته حمايتي مسکن اين نهاد استفاده بکنند .

شهرستان‌ لردگان از نظر جمعيت و مساحت دومين شهرستان استان است، حدود ۲۳۰هزار نفر جمعيت، ۵ بخش، ۵ شهر و ۳۶۰ روستا است .انتهاي پيام/۶۳۰ ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس