آخرین اخبار
کد مطلب: 125753
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري:
جاده‌هاي چهارمحال و بختياري براي رانندگان امن است/ مطالبات به حق و قانوني کاميون‌داران از سوي دولت پيگيري مي‌شود
تاریخ انتشار : 1397/07/07 16:17:59
نمایش : 472
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه در چهارمحال و بختياري هيچ‌گونه مشکل امنيتي براي کاميون‌داران وجود ندارد گفت: مطالبات به حق و قانوني کاميون‌داران از سوي دولت درحال پيگيري است و دولت تلاش مي‌کند مشکلات کاميون‌داران را رفع کند.
به گزارش سلام لردگان؛ جعفر مرداني معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو با جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: در چهارمحال و بختياري هيچ‌گونه مشکل امنيتي براي کاميون‌داران وجود ندارد.

وي با اشاره به اينکه کاميون‌داران در بحث لاستيک و قطعات يدکي مشکل عمده دارند ادامه داد: دولت در گمرکات درحال ترخيص لاستيک براي رفع مشکل کاميون‌داران است و تلاش مي‌کند تا مشکل اين عزيزان را به حداقل برساند.

مرداني تاکيد کرد: اگر چنانچه مشاهده شود شخص يا افرادي در جاده‌ها براي رانندگان مشکلي ايجاد کنند يا اقدام به تخريب کاميون‌ها کنند، قطعا توسط نيروهاي انتظامي شناسايي، دستگير و با آن‌ها برخورد قضايي خواهد شد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري ادامه داد: مطالبات به حق و قانوني کاميون‌داران از سوي دولت درحال پيگيري است و دولت تلاش مي‌کند مشکلات کاميون‌داران را رفع کند.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس