آخرین اخبار
کد مطلب: 125773
گزارش/
حسرت داشتن يک سالن ورزشي براي جوانان روستاي تنگ کلوره
تاریخ انتشار : 1397/07/24
نمایش : 474
يکي از مباحثي که همواره تاکيد فراواني بر آن مي‌شود ايجاد و توسعه فضاهاي ورزشي و فراهم کردن تجهيزات و امکانات ورزشي در راستاي حفظ سلامت و شادابي اقشار مختلف جامعه است...
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ يکي از مباحثي که همواره تاکيد فراواني بر آن مي‌شود ايجاد و توسعه فضاهاي ورزشي و فراهم کردن تجهيزات و امکانات ورزشي در راستاي حفظ سلامت و شادابي اقشار مختلف جامعه است.

با وجود توصيه‌هايي که براي تشويق مردم به ورزش مي‌شود بي‌توجهي به فراهم کردن امکانات و تجهيزات ورزشي و نبود فضاهاي ورزشي در بسياري از روستاها نقصاني است که بايد به آن توجه کرد؛ امري که گلايه و انتقاد ساکنان روستاها را به دنبال دارد.

يکي از فرهنگياني که در روستاي تنگ کلوره زندگي مي کند مي گويد: کمبود فضاها و امکانات ورزشي به عنوان يکي از مهم‌ترين معضلات موجود در روستاهاي شهرستان لردگان علي الخصوص در  روستاي تنگ کلوره به شمار مي‌رود و به وضوح مي‌توان اين مشکل و تأثير مستقيم آن را بر جوانان اين روستا وديگر روستاهاي اين شهرستان را مشاهده کرد.
 
 
يکي از جوانان روستاي تنک کلوره در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به دليل سوء مديريت برخي مسئولين شهرستان در خصوص سالني که در روستاي تنک کلوره قرار دارد چندين سالي است به يک محل تجاري تبديل شد که مي شود با  تدابيري بهتر و  تفاهمنامه اي بين اداره ورزش جوانان و اداره تعاون روستاي اين شهرستان اين مکان در اختيار جوانان  قرار گيرد تا در پر نمودن اوقات فراغت جوانان اين روستا بهتر برنامه ريزي شود .

 
يکي ديگر از اهالي اين روستا گفت: روستاي تنک کلوره با بيش از 1000نفر جمعيت فاقد هرگونه امکانت ورزشي است و جوانان براي ورزش کردن بايد مسافت هاي زيادي را طي کنند که اين مسير هم خطرات جاني را در پي دارد و هم باعث مي شود جوانان به جاي پر نمودن اوقات فراغت خود از طريق ورزش، دنبال موادمخدر و ... روي آورند.
 
اهالي روستا معتقدند توجه نکردن مسئولان به مقوله ورزش در روستاها علاوه بر تحميل هزينه و تلف کردن وقت، به مخاطره افتادن سلامت آنها را هم در پي دارد.
 
 انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس