آخرین اخبار
کد مطلب: 125778
بخش فلارد ميزبان برگزاري اجلاس نماز شهرستان لردگان شد
تاریخ انتشار : 1397/08/09 10:47:47
نمایش : 555
با برنامه ريزي و هماهنگي هاي ستاد اقامه نماز شهرستان لردگان، مراسم اجلاس نماز شهرستان لردگان در تاريخ ۹۷/۸/۲۸ در بخش فلارد شهر مال خليفه برگزار مي شود.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ طي برنامه ريزي و هماهنگي هاي ستاد اقامه نماز شهرستان لردگان، مراسم  اجلاس نماز شهرستان لردگان در تاريخ ۹۷/۸/۲۸ در بخش فلارد شهر مال خليفه برگزار مي شود.

حجت الاسلام تاجزاد امام جمعه و دبير شوراي اقامه نماز شهرستان لردگان، در ابتداي اين جلسه گزارشي از عملکرد ستاد اقامه نماز شهرستان در سال جاري و اقدامات صورت گرفته را ارائه داد.
 
در ادامه حجت الاسلام کريمي مدير ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختياري نسبت به اهميت نماز جماعت و اهتمام مسئولين به نماز اول وقت و جماعت تاکيد نموده و برگزاري نماز جماعت با حضور حداکثري کارکنان دستگاههاي اجرائي را خواستار شدند.

وي افزود: شهرستان لردگان ولايت مدار و مومن و معتقد به احکام الهي است و هميشه اجلاسيه هاي نماز آن با شکوه بر گزار مي شود که جاي تقدير و تشکر از مسئولين ذيربط دارد.

در پايان برهان حسين پور آقايي فرماندار شهرستان لردگان گفت: براي بر گزاري اين اجلاسيه در بخش فلارد تمام دستگاه ها موظف به همکاري با ستاد اقامه نماز هستند و در شهرستان لردگان اکثر اداراتي که جمعيت کارکنان آنها از ده نفر بالاتر مي باشد در ادارات خود نماز جماعت اقامه مي کنند و در مدارس ما هم به بحث نماز و بر گزاري نماز جماعت اهميت ويژه داده مي شود.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس