آخرین اخبار
کد مطلب: 125803
همايش اقتداربسيجيان شهرستان لردگان برگزار شد+ تصاوير
تاریخ انتشار : 1397/09/05 13:31:22
نمایش : 687
همزمان 5 آذر و سالروز تشکيل بسيج مستضعفين به فرمان امام راحل همايش اقتدار بسجيان شهرستان لردگان در مصلي اولي الامر شهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ جاماسب بهمنيار فرمانده ناحيه عشاير استان کهگيلويه و بوير احمد به عنوان سخنران همايش  ضمن تبريک هفته شکوهمند بسيج به اهداف تشکيل بسيج اشاره کرد و گفت: بسيج دفاع از نظام وکشور را به عنوان يک تکليف شرعي مي داند و در زمينه هاي مختلف و مورد نياز جامعه وارد صحنه مي شود و ارزش وجودي خود را به نمايش گذاشت.

سرهنگ بهمنيار افزود: بسيج با ورد در عرصه سازندگي توانست دستاوردهاي بزرگي را به دست آورد و يک تنه بار کمک به محرومان را به دوش بکشد و امروزه خدمات بسيج در جاي جتي کشور و در نقاط محروم مشهود و ستودني است.

بهمنيار ادامه داد: فعاليت هاي بسيجي در دوراني انجام شد که دشمن مشغول سنگ اندازي بود و فشار نظامي و رواني زيادي بر کشور وارد آوردند و سعي داشتند بسيج را که مخلصانه به مردم خدمت مي کرد را بدنام کنند که برکت خون شهدا و اخلاص بسيجيان روز به روز بر عزمت اين نهال انقلاب افزود و امروزه بسيج درجهان حرف براي گفتن دارد.

وي افزود: بسيج سياسي است ولي سياست زده نيست، بسيج حقيقت است اما شبيه افسانه است و دراين دوران  که دشمن از محورهاي فرهنگي ، نظامي ، ديپلماسي در حال فشار است بسيج با بصيرت بالاي خود کشتي نظام را نگه داشته و در زمان مناسب و به موقع وارد صحنه مي شود.

بهمنيار گفت: بسيج و مردم در سختي ها امتحان خود را پس داده اند و در زمان مورد نياز جلوتر از مسئولين بودند و امروز مسئولين بايد در زمينه خدمت رساني جلوتر از مردم باشند.
 


 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس