آخرین اخبار
کد مطلب: 125837
با حضور امام جمعه لردگان و موسسه خيريه اميرالمومنين (ع) اصفهان صورت گرفت
کلنگ زني حسينيه و مسجد خيريه ي روستاي دارجونه
تاریخ انتشار : 1397/10/08 08:48:45
نمایش : 392
کلنگ حسينيه و مسجد روستاي دارجونه از توابع بخش مرکزي لردگان با حضور امام جمعه لردگان، معاون فرمانداري لردگان، خيرين موسسه اميرالمومنين (ع) اصفهان و مردم روستاي دارجونه به زمين زده شد.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه لردگان با اعلام اين خبر اظهار داشت: توسط موسسه خيريه امير المومنين (ع) اصفهان و با همت مردم روستاي دارجونه لردگان، اداره اوقاف و امور خبريه  امروز شاهد کلنگ زني مسجد امير المومنين (ع) و حسينيه حضرت زهرا (س) در دو طبقه در اين روستا هستيم.

وي افزود: با توجه به اينکه اين روستا در مسير کاروانهاي زيارتي حضرت ابا عبد الله الحسين(ع) قرار گرفته اين مسجد و اين حسينيه بنا نهاده شد. که هم مردم از آن استفادهاي فرهنگي ببرند و هم زائرين و مردم  بتوانند در اين محل نماز و استراحتي داشته باشند.

تاج زاد با تقدير و تشکر از خيرين موسسه حضرت امير المومنين (ع) اصفهان و همچنين همت بلند و ارزشمند اهالي روستا و اهدا کنندگان زمين ابراز داشت: معتقديم که مسجد بايد با همت اهالي روستا بنا شود زيرا هر اندازه که مردم در اين امر سهيم باشند قدردان آن خواهند بود.

وي ساخت مسجد را ارزشمند توصيف کرد و با توصيه به اهالي در حضور پرشور  در اين آيين افزود: مسجد مکاني است که فرداي قيامت عليه مردم شکايت خواهد کرد.

در ادامه انتظامي ازخيرين موسسه حضرت امير المومنين (ع) اصفهان گفت: ما علاوه بر ساخت مساجد در لردگان با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده با دانشگاه علوم پزشکي استان چهارمحال و بختياري براي راه اندازي ام آر آي بيمارستان شهداي لردگان برنامه ريزي شد که توسط موسسه خيريه حضرت امير المومنين (ع) اصفهان انجام شود.

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس