آخرین اخبار
کد مطلب: 125843
کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري:
طراحان خارجي و منافقان داخلي کارگردانان حوادث سال ۸۸ /بصيرت مردم قامت فتنه را در هم شکست!
تاریخ انتشار : 1397/10/09 08:26:32
نمایش : 408
کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري گفت: مردم با حرکتي خودجوش، با انسجام گروه هاي مختلف داخلي، با تبعيت محض از حاکميت ديني و به ويژه مقام معظم رهبري و با يک شناخت دقيق از سناريوي بيگانه براي براندازي به ميدان آمدند و وحدت و انسجام خود را در برابر دفاع از انقلاب اسلامي به نمايش گذاشتند.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛  احمدراستينه کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري در گفت و گو با جهانبين نيوز، فتنه ۸۸ را فتنه‌اي از پيش تعيين شده دانست و افزود: در فتنه ۸۸ دو دسته از بازيگران خارجي و داخلي نقش آفرين بودند.

وي دسته اول را بازيگران خارجي عنوان و تصريح کرد: اين دسته از فتنه گران همان هايي هستند که از سالهاي قبل براي براندازي در درون جمهوري اسلامي طراح ها و سناريوهايي چيده بودند و انقلاب هاي رنگي را که در ساير کشورها نظير گرجستان و اکراين به ثمر نشسته بود، براي جمهوري اسلامي طراحي کردند.

راستينه با بيان اينکه عده اي از عناصر داخلي نيز متاسفانه تحت آموزش برنامه هاي بازيگران خارجي قرار گرفتند، گفت: شبکه هاي جاسوسي دنيا ازجمله امريکا، انگلستان و سازمان سيا برنامه آموزش اين افراد را برعهده گرفته و با شگرد دست يابي به قدرت بر روي اين افراد کار کردند.

فتنه گران عرصه خدمت گزاري را با منفعت طلبي اشتباه گرفتند

کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه بازيگران داخلي متاسفانه عناصري بودند که در سالهاي گذشته در حاکميت داراي قدرت بودند، افزود: اين ها تعريفشان از جايگاه خدمت به مردم تعريف غلطي بود، فکر ميکردند جايگاه خدمت خصوصا رياست جمهوري فرصتي براي کسب قدرت و رسيدن به اهداف و منافع حذبي و جرياني است.

راستينه با بيان اينکه همه کرسي ها فرصتي براي خدمت گزاري به مردم است و بايد در محضر خداي متعال پاسخگو باشند، بيان داشت: متاسفانه بازيگران خارجي و صحنه گرداني رسانه هاي فارسي زبان تحت مديريت امريکا در راس اين فتنه و در داخل کشور نيز افرداي نظير سران فتنه از اين فرصت براي منفعت طلبي و به سود جريان خود قدم برداشتند.

تنها راه عبور از فتنه ها بصيرت و آگاهي است

کارشناس مسائل سياسي فتنه را در گذر زمان همواره مستمر دانست و افزود: دشمنان خارجي ما بيکار ننشسته اند و مرتب در حال برنامه ريزي و طراحي هستند تا قدرت انقلاب اسلامي و نفوذ منطقه اي آن را کاهش دهند و با ايجاد فضاي نفاق و دودستگي هاي کاذب ايجاد اختلاف، تفرقه، وحدت شکني مردم و بدبيني آنها نسبت به حاکمانشان فتنه آفريني کنند.

راستينه تنها راه عبور از فتنه را بصيرت و افزايش شناخت و آگاهي مردم از عرصه هاي بين المللي و داخلي دانست و تاکيد کرد: بايد تلاش مسئولين براي رفع نياز هاي مردم و پاسخگويي به مطالبات به حق مردمي و ايجاد وحدت و فضاي انسجام داخلي براي مقابله با تفرقه و اختلاف باشد.

حماسه ۹دي اوج تجلي شعور ملت ايران

وي با بيان اينکه حماسه ۹دي اوج تجلي شعور ملي ما بود، خاطرنشان کرد: زماني که مردم احساس کردند انقلابشان در خطر بوده و تصور کردند دشمنان چشم طمع به ماهيت و کيان انقلاب اسلامي بستند به صحنه آمدند و اين حماسه را خلق کردند.

کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: مردم احساس کردند حاصل زحمات سي ساله آن ها و تقديم کردن هزارن هزار شهيد در حال پايمالي است، به همين دليل تصميم گرفتند از انقلابشان و از آنچه که براي ساليان سال وقت گذاشته و جوان دادند و هزينه هاي سنگيني متقبل شده بودند از ماهيت آن دفاع کنند.

راستينه ۹ دي را  اوج تجلي بصيرت و شعور ملي در دفاع از حاکميت ديني و انقلاب اسلامي  مطرح و گفت: مردم با حرکتي  خودجوش، با انسجام گروه هاي مختلف داخلي، با تبعيت محض از حاکميت ديني و به ويژه مقام معظم رهبري و با يک شناخت دقيق از سناريوي بيگانه براي براندازي به ميدان آمدند و وحدت و انسجام خود را در برابر دفاع از انقلاب اسلامي به نمايش گذاشتند و حماسه اي ماندگار خلق کردند.

وي با بيان اينکه دشمن همواره در تلاش است نقاط قوت ما را در چشم مردم کوچک و نقاط ضعف را بزرگنمايي کند، افزود: مشکلات اقتصادي و مطالبات به حق مردمي يکي از نکاتي است که مردم و جوانان بايد به آن دقت کنند، ما با يک جنگ سخت دشمن روبرو هستيم و بايد بدانيم بسياري از اين فشار هاي اقتصادي حاصل سناريوهاي زشت و خبيثانه امريکا است.

هدف دشمن ايجاد بدبيني نسبت به نظام اسلامي است

کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري با بيان اينکه دشمن با طراحي سنگين در عرصه اقتصادي تلاش مي کند مردم را نسبت به حاکميت بدبين کند، بيان داشت:  مردم بايد به اين باور برسند و رسيده باشند که حاکمان و دلسوزان نظام همه تلاش خود را براي عبور از اين مرحله به ميدان آوردند.

وي به تلاش سه قوه تحت نظارت مقام معظم رهبري اشاره و گفت: همه ملت بايد با وحدت، انسجام، پيگيري به حق مطالباتشان و با کمک به دولت اين دوران را پشت سر بگذارند.

راستينه با بيان اينکه دشمن با يک طراحي خبيثانه برخلاف همه ادعاهاي دروغين حقوق بشري خود به ميدان آمده است و مدعي دفاع از ملت ايران است، تاکيد کرد: اين در حالي است که خبيثانه ترين تحريم ها عليه ملت وضع شده است، تحريم دارويي-غذايي صورت گرفته و حتي ثابت ترين موارد حقوق بشري درخصوص سلامت و امينت غذايي يک ملت که جزء قواعد پذيرفته شده در سازمان بين المللي است زير پا مي گذارد و اين اوج دشمني امريکا با ايران را نشان مي دهد.

انتهاي پيام/1022ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس