آخرین اخبار
کد مطلب: 125902
لردگان/
طرح تفصيلي شهر لردگان تا افق 1405 به تصويب رسيد
تاریخ انتشار : 1397/12/13 08:42:42
نمایش : 309
در نشست کميسيون ماده پنج قانون شوراي عالي شهرسازي و معماري چهارمحال و بختياري، طرح تفصيلي شهر لردگان با 741 هکتار و 40 هزار نفر جمعيت تا افق سال 1405 به تصويب رسيد.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ در نشست کميسيون ماده پنج قانون شوراي عالي شهرسازي و معماري چهارمحال و بختياري به رياست استاندار، طرح تفصيلي شهر لردگان با 741 هکتار و 40 هزار نفر جمعيت تا افق سال 1405 به تصويب رسيد.

استاندار چهارمحال و بختياري در اين نشست گفت: رعايت قوانين راه و شهرسازي، توجه به ضوابط و پرهيز از تغيير کاربري ها همواره مورد توجه مسئولان باشد.

اقبال عباسي افزود: تخلف در ساخت و سازهاي شهري استان که در دوره هاي گذشته با هر عنوان انجام شده، بايد بررسي و افراد خاطي معرفي شوند.

وي گفت: مسئولاني که در اين زمينه کوتاهي کردند و مجوز ساخت و ساز غيرمجاز در مسيل لردگان را صادر کردند، بايد در برابر قانون پاسخگو باشند.

عباسي يکي از دلايل بروز حوادث طبيعي در لردگان را گستردگي محدوده جغرافيايي بيان کرد و گفت: سيلاب اخير در اين شهرستان، خسارت هاي بالايي به بخش کشاورزي و حوزه راه ها وارد کرد.

طرح تفصيلي، طرحي است که بر اساس معيار‌ها و ضوابط کلي طرح جامع شهري و نحوه استفاده از زمين ها در محلات مختلف شهر با تعيين موقعيت و مساحت زمين براي هر يک از آن ها، شبکه عبور و مرور، ميزان تراکم جمعيت و ساختمان، اولويت هاي بهسازي، نوسازي، توسعه و حل مشکلات شهري و با توجه به مدارک ثبتي مالکيت تهيه، و پس از تصويب اجرا مي شود.

انتهاي پيام/630 ل

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس